Jakoś tak postanowiłam zebrać moje ulubione teledyski z aktorami.
Zapraszam:
1. Ben Whishaw)
Ben tańczący jak wariat. Piękne.
2. Gorillaz - Stylo (Bruce Willis)
Bruce z wielka spluwą...
3. Korn - Did my time (Angelina Julie)
Angelina jako miły dodatek
4. David Bowie - The Stars (Are Out Tonight) (Tilda Swinton)
Tilda w dziwadle
5. Aerosmith - Jaded (Mila Kunis)
Lubicie Milę? :)
6. Bruno Mars - The Lazy Song (Leonard Nimoy)
Spock... po prostu
7. Paul McCartney - Queenie Eye (Johnny Depp i inni)
Johnny, Jude Law, Chris Pine, Jeremy Irons, Meryl Streep.... ile ten clip kosztował?
Ktoś podrzuci coś ciekawego w tym temacie?
Weronika
